Top Gear 18 (5)

Top Gear

sezon 18 odc. 5

(Top Gear)

magazyn motoryzacyjny Wielka Brytania 2011-2012   od 7 lat
W skrócie:Jeremy i James postanawiają oddać hołd firmie Saab, a Richard testuje specjalnie przygotowany model skody. Gościem specjalnym programu jest gwiazdor serialu 'Doctor Who', Matt Smith.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W 18. serii programu widzowie zobaczą wszystko to, z czego "Top Gear" słynie. Nie zabraknie więc niesamowitych wyczynów, zwariowanych wyzwań i raportów specjalnych. Kolejne odcinki programu realizowane są z pasją, poczuciem humoru, a wnioski przekazywane są bardzo przystępnie. I tym razem nie będzie więc nudnych statystyk ani niezrozumiałych wykładów o budowie silnika, będą za to wiarygodne opinie i mnóstwo rozrywki, którą zapewnią niezawodni Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May.

Jeremy i James postanawiają oddać hołd firmie Saab, a Richard testuje specjalnie przygotowany model skody. Clarkson pokazuje też w jaki sposób spalić gumę w maserati granturismo MC stradale i mercedesie C63 black. Gościem specjalnym programu jest gwiazdor serialu "Doctor Who", Matt Smith, który sprawdzi swoje umiejętności na torze.

Twórcy (pokaż wszystkich)