Top Gear 18 (1)

Top Gear

sezon 18 odc. 1

(Top Gear)

magazyn motoryzacyjny Wielka Brytania 2011-2012   od 12 lat
W skrócie:Ekipa programu udaje się do Włoch. Prowadzący obejrzą tu niezwykłe samochody, pojeżdżą rzymskimi uliczkami oraz odwiedzą legendarny tor Imola.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W 18. serii programu widzowie zobaczą wszystko to, z czego "Top Gear" słynie. Nie zabraknie więc niesamowitych wyczynów, zwariowanych wyzwań i raportów specjalnych. Kolejne odcinki programu realizowane są z pasją, poczuciem humoru, a wnioski przekazywane są bardzo przystępnie. I tym razem nie będzie więc nudnych statystyk ani niezrozumiałych wykładów o budowie silnika, będą za to wiarygodne opinie i mnóstwo rozrywki, którą zapewnią niezawodni Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May.

Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May jadą do Włoch. Zasiądą za kierownicami samochodów marek Lamborghini Aventadora, McLaren MP4-12C i Noble M600. Podróż rozpocznie się na ogromnym torze testowym w Nardo. Potem auta zostaną wypróbowane w Rzymie, który ma opinię miasta niezbyt przychylnego kierowcom. Fani motoryzacji odwiedzą także tor Imola. Z wyzwaniem prosto z wyścigów F1 zmierzy się Stig, który spróbuje pobić najlepszy zanotowany na torze czas. Po powrocie do studia prowadzący przedstawią aktualne informacje motoryzacyjne.

Twórcy (pokaż wszystkich)