Top Gear 17 (5)

Top Gear 17 (5)

(Top Gear)

magazyn motoryzacyjny Wielka Brytania 2011   od 7 lat
W skrócie:Jeremy testuje lotusa T125 i nowy, ulepszony model jensena, zwany Interceptor. Gwiazdą w 'samochodzie za rozsądną cenę' jest Bob Geldof, irlandzki wokalista, działacz społeczny i biznesmen.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pasjonaci motoryzacji prezentują najnowsze modele samochodów. Przypominają również te, które były popularne w przeszłości. Zapraszają widzów w podróż do miejsc związanych z historią tej branży, a także na imprezy dla wielbicieli aut. W każdym odcinku pojawia się gość specjalny. W tej serii pojawią się m.in. wokalista Alice Cooper, mistrz Formuły 1 Sebastian Vettel i komik Ross Noble.

Tym razem pasjonaci motoryzacji postanawiają sprawdzić się w roli ekspertów od wyburzania domów. Opracowują plan zniszczenia całego rzędu zrujnowanych ruder, wykorzystując do tego celu ciężki sprzęt wojskowy. Jeremy testuje lotusa T125 i nowy, ulepszony model jensena, zwany Interceptor. Gwiazdą w "samochodzie za rozsądną cenę" jest Bob Geldof, irlandzki wokalista i autor tekstów piosenek, znany również jako działacz społeczny i biznesmen.

Twórcy (pokaż wszystkich)