Top Gear 17 (1)

Top Gear 17 (1)

(Top Gear)

magazyn motoryzacyjny Wielka Brytania 2011   od 12 lat
W skrócie:Jeremy świętuje 50. rocznicę powstania pierwszego jaguara E-type. Model ten, produkowany w latach 60. i 70. ubiegłego wieku, przoduje w rankingach najpiękniejszych samochodów wszech czasów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pasjonaci motoryzacji prezentują najnowsze modele samochodów. Przypominają również te, które były popularne w przeszłości. Zapraszają widzów w podróż do miejsc związanych z historią tej branży, a także na imprezy dla wielbicieli aut. W każdym odcinku pojawia się gość specjalny. W tej serii pojawią się m.in. wokalista Alice Cooper, mistrz Formuły 1 Sebastian Vettel i komik Ross Noble.

Jeremy świętuje 50. rocznicę powstania pierwszego jaguara E-type. Model ten, produkowany w latach 60. i 70. ubiegłego wieku, przoduje w rankingach najpiękniejszych samochodów wszech czasów. Richard wyrusza na południe Afryki, aby przetestować wyjątkowe auto, które jest podobno większe i bardziej wytrzymałe niż słynny hummer. James spotyka się na torze z gościem specjalnym odcinka, którym jest brytyjska skeletonistka Amy Williams, zdobywczyni złotego medalu na olimpiadzie w Vancouver z 2010 roku. James zaprasza ją do wyścigu za kierownicą rajdowego mini.

Twórcy (pokaż wszystkich)