x
Teoria wielkiego podrywu 3 (21)

Teoria wielkiego podrywu

sezon 3 odc. 21

(The Big Bang Theory: The Plimpton Stimulation)

serial komediowy USA 2009   b.o.
Występują:Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg
Reżyseria:Mark Cendrowski
W skrócie:Do miasta przyjeżdża dr Elizabeth Plimpton, która jest sławnym naukowcem i przyjaciółką Sheldona. Leonardowi trudno jest ukryć wrażenie, jakie wywiera na nim przyjezdna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 20 grudnia
za 11 dni
18:15 Comedy Central
czwartek, 21 grudnia
za 12 dni
11:50 Comedy Central

Opis

Młodzi i zdolni fizycy Leonard (Johnny Galecki) i Sheldon (Jim Parsons) pracują w instytucie naukowym w Kalifornii i wynajmują wspólne mieszkanie. Obaj nie mają zbyt dużego doświadczenia z kobietami, gdyż czas spędzają głównie na nauce, a obiektami ich westchnień są bohaterki komiksów i gier komputerowych. Zmienia się to, gdy do mieszkania obok wprowadza się atrakcyjna Penny (Kaley Cuoco). Przebojowa dziewczyna postanawia pokazać chłopcom, że życie to coś więcej niż praca w laboratorium.

W tym odcinku

Do miasta przyjeżdża doktor Elizabeth Plimpton, która jest sławnym naukowcem i przyjaciółką Sheldona. Mężczyzna proponuje jej nocleg, a Leonardowi trudno jest ukryć wrażenie, jakie wywiera na nim nowa lokatorka. Wkrótce też kobieta zaczyna okazywać mu zainteresowanie, które znacznie wykracza poza zwykłą zawodową zażyłość. Leonard nie jest jednak jedynym mężczyzną, który zyskuje jej względy.

Nagrody

Złoty Glob - aktor w serialu komediowym lub musicalu

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także