Tenis: Turniej WTA w Bad Homburg

Tenis: Turniej WTA w Bad Homburg

mecz 1. rundy gry pojedynczej: Naomi Osaka - Magdalena Fręch
W skrócie:Kryzys Magdaleny Fręch trwa. Polka od lutowego turnieju w Meridzie wygrała tylko trzy mecze. O przełamanie w Bad Homburg będzie ciężko. Zmierzy się z Naomi Osaką, która z kolei imponuje formą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 29 czerwca
jutro
11:20 CANAL+ Sport 2

Opis

Kryzys Magdaleny Fręch trwa. Polka od lutowego turnieju w Meridzie wygrała tylko trzy mecze. O przełamanie w Bad Homburg będzie ciężko. Zmierzy się z Naomi Osaką, która z kolei imponuje formą. Japonka w Madrycie, Rzymie oraz Paryżu przegrywała jedynie z Aryną Sabalenką i Igą Świątek.

Zobacz także