Tenis: Turniej WTA w Bad Homburg

Tenis: Turniej WTA w Bad Homburg

mecz półfinałowy gry pojedynczej: Wang Xinyu - Naomi Osaka
W skrócie:Naomi Osaka w Bad Homburg dominuje, wygrywając mecze bez straty seta. Podobnie Wang Xinyu, która pokonała Renatę Zarazuę i Leylah Fernandez. Jak poradzi sobie z zawodniczką Tomasza Wiktorowskiego?

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 26 czerwca
dziś
13:00 CANAL+ Sport 2
piątek, 26 czerwca
dziś
22:15 CANAL+ Sport 2
sobota, 27 czerwca
jutro
8:00 CANAL+ Sport 2
sobota, 27 czerwca
jutro
16:30 CANAL+ Sport 2
sobota, 27 czerwca
jutro
23:30 CANAL+ Sport 2
niedziela, 28 czerwca
pojutrze
11:00 CANAL+ Sport 2
niedziela, 28 czerwca
pojutrze
18:00 CANAL+ Sport 2
środa, 1 lipca
za 5 dni
8:30 CANAL+ Sport 2
poniedziałek, 6 lipca
za 10 dni
8:30 CANAL+ Sport 2
środa, 8 lipca
za 12 dni
16:00 CANAL+ Sport 2

Opis

Naomi Osaka w Bad Homburg idzie jak burza. Japonka wszystkie dotychczasowe starcia kończyła bez straty seta. Podobnym osiągnięciem może pochwalić się Wang Xinyu, która wyeliminowała tak Renatę Zarazuę i Leylah Fernandez. Jak poradzi sobie z podopieczną Tomasza Wiktorowskiego?

Zobacz także