Temple (7/8)

Temple (7/8)

serial obyczajowy Wielka Brytania 2019   dla dorosłych
Występują:Tobi King Bakare, Marion Bailey, Daniel Mays, Catherine McCormack
W skrócie:Daniel zostaje wyróżniony w świecie akademickim. Tymczasem w podziemiach podejmuje decyzję, która niszczy jego stosunki z Lee. Wstrząśnięty Simmons chce zakończyć działalność tajnej kliniki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Daniel Milton, chirurg po przejściach, jest cenionym i utalentowanym chirurgiem, którego codzienność i wygodną egzystencję wywraca do góry nogami osobista tragedia. Mężczyzna wpada na pomysł, aby w podziemiach Londynu otworzyć nietypową klinikę. Postanawia leczyć w niej przestępców, nielegalnych imigrantów oraz przeróżnych dziwaków, którzy odmawiają korzystania z publicznej opieki medycznej. Lekarz łączy siły z młodym i obrotnym mężczyzną o imieniu Lee, aby razem stworzyć takie miejsce. Do zespołu dołącza także Badaczka, Anna oraz drobny złodziejaszek, Jamie. Milton musi teraz dołożyć wszelkich starań, żeby sprawnie zarządzać swoją ekipą oraz nielegalną przychodnią. Zgłaszająca się po pomoc klientela staje się coraz bardziej nieprzewidywalna. W roli głównej występuje nominowany do BAFTY, Mark Strong (Sherlock Holmes). Ponadto widzowie zobaczą także Carice van Houten (serial "Gra o tron"), Daniela Maysa ("Pokuta") oraz Catherine McCormack ("Braveheart - Waleczne Serce").

W tym odcinku

Daniel zostaje wyróżniony w świecie akademickim. Tymczasem w podziemiach podejmuje decyzję, która niszczy jego stosunki z Lee. Wstrząśnięty jego zachowaniem Simmons chce zakończyć działalność tajnej kliniki i zerwać umowę. Okazuje się, że to nie takie proste, ponieważ zagraża im wielu niebezpiecznych ludzi.

Występują (pokaż wszystkich)