Temple (2/8)

Temple (2/8)

serial obyczajowy Wielka Brytania 2019   od 16 lat
Występują:Tobi King Bakare, Marion Bailey, Daniel Mays, Catherine McCormack
Reżyseria:Luke Snellin
W skrócie:Daniel pomaga Jamiemu Harrisowi, mężczyźnie poszukiwanym w całej Wielkiej Brytanii w związku z napadami na banki. Lee namawia go, by zaczął systematyczne dyżury w tajnej klinice i chirurg się zgadza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Daniel Milton, chirurg po przejściach, jest cenionym i utalentowanym chirurgiem, którego codzienność i wygodną egzystencję wywraca do góry nogami osobista tragedia. Mężczyzna wpada na pomysł, aby w podziemiach Londynu otworzyć nietypową klinikę. Postanawia leczyć w niej przestępców, nielegalnych imigrantów oraz przeróżnych dziwaków, którzy odmawiają korzystania z publicznej opieki medycznej. Lekarz łączy siły z młodym i obrotnym mężczyzną o imieniu Lee, aby razem stworzyć takie miejsce. Do zespołu dołącza także Badaczka, Anna oraz drobny złodziejaszek, Jamie. Milton musi teraz dołożyć wszelkich starań, żeby sprawnie zarządzać swoją ekipą oraz nielegalną przychodnią. Zgłaszająca się po pomoc klientela staje się coraz bardziej nieprzewidywalna. W roli głównej występuje nominowany do BAFTY, Mark Strong (Sherlock Holmes). Ponadto widzowie zobaczą także Carice van Houten (serial "Gra o tron"), Daniela Maysa ("Pokuta") oraz Catherine McCormack ("Braveheart - Waleczne Serce").

W tym odcinku

Daniel pomaga Jamiemu Harrisowi, mężczyźnie poszukiwanym w całej Wielkiej Brytanii w związku z napadami na banki. Lee namawia go, by zaczął systematyczne dyżury w tajnej klinice i chirurg się zgadza. Na jego decyzję ma wpływ choroba żony. O tajemnicy Daniela dowiaduje się Anna, dawna znajoma Beth. Kobieta jest przerażona, że szanowany chirurg uwikłał się w świat przestępców. Kiedy jednak poznaje jego motywy, zaczyna go wspierać.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)