x
Tatuśkowie (13)

Tatuśkowie (13)

serial komediowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Bartłomiej Kasprzykowski, Kacper Kuszewski, Marcin Rogacewicz, Philippe Tłokiński
W skrócie:Matylda przenosi się do Tomasza pod pretekstem opieki nad Julką. Aleks uczy się funkcjonowania w tej samej przestrzeni z synem. Ela idzie na rozmowę w sprawie pracy. Robi dobre wrażenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Matylda przenosi się do Tomasza pod pretekstem opieki nad Julką. Aleks przyzwyczaja się do myśli, że jest ojcem, i uczy funkcjonowania w tej samej przestrzeni z synem. Ela idzie na rozmowę w sprawie pracy. Robi dobre wrażenie i przechodzi do drugiego etapu rekrutacji. Paulina upiera się, że na działce, na której stanie dom jej i Czarka, ma zostać wykopana studnia. Narasta konflikt między Władkiem a Moniką.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także