Tajemnica Sagali: Wtajemniczeni (3/14)

Tajemnica Sagali: Wtajemniczeni (3/14)

serial przygodowy Niemcy/Polska 1996   od 7 lat
Występują:Grzegorz Ruda, Marcin Nowacki, Jan Jankowski, Małgorzata Foremniak
Reżyseria:Jerzy Łukaszewicz
W skrócie:Kuba nie może odczarować mamy, która nadal jest dziewczynką. Chłopiec znajduje zapiski dziadka dotyczące magicznego kamienia. Podczas eksperymentów z Sagalą pojawia się Jarpen, jej strażnik.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magiczny kamień Sagala dostaje się w ręce młodego iluzjonisty amatora, Kuby Zawilskiego (Grzegorz Ruda). Chłopiec nie zna mocy skały i przypadkowo zamienia swoją matkę w małe dziecko. Niedługo później dowiaduje się, że tylko zebranie wszystkich części Sagali może pozwolić mu ją odczarować. Aby jednak je zebrać musi udać się w przeszłość. W wyprawie przez czas towarzyszy mu brat Jacek (Marcin Nowacki).

W tym odcinku

Kuba nie może odczarować mamy, która nadal jest małą dziewczynką. Chłopiec znajduje na strychu zapiski dziadka dotyczące magicznego kamienia. Podczas eksperymentów z Sagalą pojawia się Jarpen, tajemniczy strażnik bezcennego przedmiotu. Kuba dowiaduje się od niego, że musi odbyć podróż w czasie i odszukać kolejne, brakujące części Sagali, jeśli chce odzyskać mamę. Brat Kuby, Jacek, postanawia wyruszyć razem z nim.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)