Tajemnica Sagali: Mały czarodziej (1/14)

Tajemnica Sagali: Mały czarodziej (1/14)

serial przygodowy Niemcy/Polska 1996   od 7 lat
Występują:Grzegorz Ruda, Marcin Nowacki, Jan Jankowski, Małgorzata Foremniak
Reżyseria:Jerzy Łukaszewicz
W skrócie:Kuba Zawilski chce kupić magiczny kamień, Sagalę. Uprzedza go sąsiad, pan Burski. Poszukuje jej także właściciel sklepu z kamieniami, Kruks. Burski daje Sagalę Kubie na przechowanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magiczny kamień Sagala dostaje się w ręce młodego iluzjonisty amatora, Kuby Zawilskiego (Grzegorz Ruda). Chłopiec nie zna mocy skały i przypadkowo zamienia swoją matkę w małe dziecko. Niedługo później dowiaduje się, że tylko zebranie wszystkich części Sagali może pozwolić mu ją odczarować. Aby jednak je zebrać musi udać się w przeszłość. W wyprawie przez czas towarzyszy mu brat Jacek (Marcin Nowacki).

W tym odcinku

Mały iluzjonista Kuba Zawilski (Grzegorz Ruda) dowiaduje się, że w uprawianiu jego sztuki może mu pomóc Sagala. Postanawia kupić ją na giełdzie kamieni szlachetnych. Niestety, nie tylko on marzy o tym, by stać się właścicielem magicznego kamienia. Uprzedza go sąsiad, pan Burski (Jan Jankowski). Przedmiotu o dużej mocy poszukuje także właściciel sklepu z kamieniami szlachetnymi, Kruks (Christoph Eichhorn). Burski daje Sagalę Kubie na przechowanie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)