Tajemnica Sagali: Magiczny kamień (2/14)

Tajemnica Sagali: Magiczny kamień (2/14)

serial przygodowy Niemcy/Polska 1996   od 7 lat
Występują:Grzegorz Ruda, Marcin Nowacki, Jan Jankowski, Małgorzata Foremniak
Reżyseria:Jerzy Łukaszewicz
W skrócie:Kubie udaje się ochronić Sagalę przed podstępnym Kruksem. Rodzina przeprowadza się do domu pradziadka, gdzie Kuba chowa kamień do pudełka. Nie wie, że w pudełku leżała już część Sagali.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magiczny kamień Sagala dostaje się w ręce młodego iluzjonisty amatora, Kuby Zawilskiego (Grzegorz Ruda). Chłopiec nie zna mocy skały i przypadkowo zamienia swoją matkę w małe dziecko. Niedługo później dowiaduje się, że tylko zebranie wszystkich części Sagali może pozwolić mu ją odczarować. Aby jednak je zebrać musi udać się w przeszłość. W wyprawie przez czas towarzyszy mu brat Jacek (Marcin Nowacki).

W tym odcinku

Kubie Zawilskiemu udaje się ochronić Sagalę przed podstępnym Kruksem. Wkrótce rodzina Zawilskich przeprowadza się z Warszawy do starego domu pradziadka. Tam chłopiec chowa kamień do pudełka znalezionego na strychu. Kuba nie wie, że w pudełku leżała już jedna część Sagali, która połączyła się z jego kawałkiem. Po połączeniu kamień zaczął odzyskiwać moc. Pani Zawilska wspomina szczęśliwe dzieciństwo. Syn nieświadomie wypowiada życzenie, by było jej tak dobrze jak kiedyś. Nagle mama zamienia się w małą dziewczynkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)