Szpital (970)

Szpital

sezon 14 odc. 970

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Dr Morawski przyjmuje 29-latkę, która dla pieniędzy umawia się z zamożnymi mężczyznami. Podczas kolacji w domu jednego z nich dostała silnej alergii na sierść kota. Tym razem naprawdę się zakochała.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

Doktor Michał Morawski przyjmuje 29-latkę, która dla pieniędzy umawia się z zamożnymi mężczyznami. Podczas kolacji w domu jednego z nich dostała silnej alergii na sierść kota. Tym razem naprawdę się zakochała, ale jej matka próbuje skłócić parę. Mówi wybrankowi córki prawdę. Do doktora Wojciecha Jarosza trafia 43-letni biznesmen. Zatruł się w tanim lokalu, gdzie jadł z przyjaciółmi. Zataił przed nimi, że jego firma zbankrutowała i został porzucony przez żonę. Mężczyźni podejrzewają, jaka jest prawda, więc sprowadzają do szpitala byłą partnerkę pacjenta. Ona potwierdza ich przypuszczenia. Mimo to przedsiębiorca wciąż wszystkiemu zaprzecza.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także