x
Szpital (533)

Szpital

sezon 4 odc. 533

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Pacjentem jest 9-letni chłopiec, którego matka opuściła rodzinę i wyjechała do Berlina. Bliscy ukrywają przed nim, że kobieta nie wróci. Tymczasem ojciec dziecka chce zamieszkać z nową partnerką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Pacjentem jest 9-letni chłopiec, którego matka opuściła rodzinę i wyjechała do Berlina. Bliscy ukrywają przed nim, że kobieta nie wróci. Tymczasem ojciec dziecka chce ułożyć sobie życie na nowo, zamieszkać z nową partnerką. Chłopiec nie może się z tym pogodzić. Wierzy babci, która mówi, że zawiezie go do mamy. Ucieka ze szpitala i wpada pod koła karetki. Na oddziale znajduje się też Iwona Jusiak. Dziewczyna za dwa tygodnie wychodzi za mąż. Zemdlała podczas przymierzania sukni ślubnej. Na pogotowie zawiozły ją przyjaciółki. 25-letnia pacjentka ma wysoką gorączkę i od kilku dni bardzo źle się czuje. Przyjmuje ją doktor Dominika Gajda.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także