Szpital (961)

Szpital

sezon 14 odc. 961

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Na oddział SOR trafia pijana szesnastolatka. Opiekuje się nią doktor Dominika Gajda. Dziewczyna cierpi na chorobę alkoholową. Pacjentka w ten sposób próbuje radzić sobie z problemami w domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

Na oddział SOR trafia pijana szesnastolatka. Opiekuje się nią doktor Dominika Gajda. Dziewczyna cierpi na chorobę alkoholową, która trwa już sześć miesięcy. Pacjentka w ten sposób radzi sobie z problemami w domu. Jej mieszkający poza krajem ojciec nie angażuje się w życie córki, a matka stosuje wobec niej przemoc psychiczną. Doktor Robert Szewczyk leczy mężczyznę z uszkodzonym barkiem. Do urazu doszło, kiedy młodzieniec zalecał się do kelnerki w klubie - oboje spadli z podestu. Dziewczyna teraz nie chce mieć z nim żadnego kontaktu, ale zauroczony amant zakłada się z kolegą, że przekona ją do zmiany zdania.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także