Szpital (808)

Szpital

sezon 11 odc. 808

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Doktor Anna Nowicka leczy 26-letnią kobietę ze złamaną ręką. Narzeczony pacjentki czuje się zaniedbany i ją zdradza. Gdy prawda wychodzi na jaw, okazuje się też, że zostanie ojcem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Doktor Anna Nowicka leczy 26-letnią kobietę ze złamaną ręką. Jest ona perfekcjonistką, bardzo zaangażowaną w swoją pracę. Narzeczony pacjentki czuje się zaniedbany i ją zdradza. Gdy prawda wychodzi na jaw, okazuje się też, że zostanie ojcem. Nagle uświadamia sobie, że nie zależy mu na kochance. Młody mężczyzna zostawia pod szpitalem kierowniczkę budowy, którą zgwałcili pracownicy. Kobieta trafia do doktor Dominiki Gajdy. Pacjentka jest w szoku, nie chce zdradzić, kto ją skrzywdził. Wkrótce na oddziale pojawiają się sprawcy i zastraszają poszkodowaną.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także