Szpital (566)

Szpital

sezon 8 odc. 566

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:6-letni chłopiec wpadł do jeziora podczas spotkania z ojcem. Mężczyzna dowiaduje się, że żona go zdradza. Tymczasem on wziął na siebie odpowiedzialność za wypadek, który spowodowała kobieta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie doktor Dominika Gajda zmierzy się z wyjątkowo trudnym przypadkiem medycznym - chorobą Kawasakiego, na którą cierpieć będzie ośmioletni chłopiec. Historia ta ukaże też poważne problemy rodzinne, gdy ojciec pacjenta podważy diagnozę i nie wyrazi zgody na leczenie.

W tym odcinku

6-letni chłopiec wpadł do jeziora podczas spotkania z ojcem. Mężczyzna został skazany zamiast żony, za wypadek, który spowodowała ona. Ojciec pacjenta nie wie, że kobieta go zdradza i zaniedbuje ich syna. Prawdę odkrywa dopiero w szpitalu. Na oddział trafiają nastolatkowie. Pacjentka przypadkowo przytrzasnęła drzwiami dłoń swojego partnera. 18-letni chłopak tylko udaje zakochanego, w rzeczywistości zależy mu jedynie na pieniądzach ojca dziewczyny. Chce pomóc bratu spłacić dług.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także