Szpital (516)

Szpital

sezon 4 odc. 516

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Pomocy lekarskiej potrzebuje nastolatka, która za radą koleżanki wyziębiła się, by schudnąć. Jest ona zakochana w przyrodnim bracie. Gdy chłopak nie odwzajemnia jej uczuć, oskarża go o molestowanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Na oddział trafia 13-letnia dziewczyna, która, zgodnie z radą koleżanki, wyziębiła się, żeby schudnąć. Dziewczyna jest zakochana w przyrodnim bracie. Kiedy bliscy pacjentki poznają prawdę o jej wybranku, są zszokowani. Tymczasem nastolatka wyznaje chłopakowi miłość, jednak on nie odwzajemnia uczuć. Zawiedziona dziewczyna oskarża go o wykorzystywanie seksualne. 25-latek, który związał się ze starszą od siebie kobietą, został pogryziony przez jej psa. Wkrótce do szpitala przychodzi koleżanka kochanki pacjenta. Zauroczona przystojnym mężczyzną, postanawia odbić go koleżance. Zakochana kobieta wzywa na oddział jej męża.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także