Szpital (318)

Szpital

sezon 4 odc. 318

3.4/10
serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Na wizytę czeka nastoletnia Ola, która została pobita przez ojca. Matka dziewczyny nie chce tego potwierdzić. Wojciech przywozi do szpitala siedmioletniego syna sąsiadów. Chłopiec spadł z drzewa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Na wizytę czeka 16-letnia Ola. Nastolatka została pobita przez ojca, ale jej matka nie chce się do tego przyznać. Pacjentką zajmuje się dr Robert Szewczyk. Wkrótce na SOR zgłasza się przyrodnia siostra dziewczyny z ostrym bólem głowy. 50-letni Wojciech przywozi do szpitala syna swoich sąsiadów, 7-letniego Kacpra. Chłopiec bawił się w ogródku mężczyzny i spadł z drzewa. Obrażenia dziecka ogląda dr Dominika Gajda.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także