×
Szpital (306)

Szpital

sezon 4 odc. 306

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Pogotowie przywozi 20-letniego Pawła. Chłopak wyskoczył z okna drugiego piętra bloku, w którym mieszka. Jest ciężko ranny. Na SOR trafia 30-letni Artur. Podczas obiadu dostał on ataku duszności.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Pogotowie przywozi do szpitala 20-letniego Pawła. Chłopak wyskoczył z okna drugiego piętra bloku, w którym mieszka. Jest ciężko ranny. Zajmie się nim dr Piotr Wójtowicz. Na SOR trafia 30-letni Artur. Podczas rodzinnego obiadu mężczyzna dostał ataku silnych duszności. Pacjenta przyjmuje dr Eryk Wajman.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także