×
Szpital (300)

Szpital

sezon 4 odc. 300

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Pogotowie przywozi do szpitala 38-letniego muzyka. Podczas koncertu mężczyzna grał na gitarze elektrycznej i został porażony prądem ze wzmacniacza. Ma zaburzenia rytmu serca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Pogotowie przywozi do szpitala 38-letniego muzyka Macieja. Podczas koncertu pacjent grał na gitarze elektrycznej i został porażony prądem ze wzmacniacza. Mężczyzna ma zaburzenia rytmu serca. Zajmuje się nim dr Eryk Wajman. Do szpitala trafia 9-letnia Marysia. Dziewczynka straciła na chwilę przytomność podczas zajęć z muzyki. Przyjmuje ją dr Piotr Wójtowicz.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także