×
Szpital (299)

Szpital

sezon 4 odc. 299

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Ojciec przyprowadza do szpitala 7-letniego syna. Chłopiec uszkodził sobie błonę bębenkową. Bada go dr Michał Morawski. Na oddział ratunkowy przychodzi 40-letni Karol. Mężczyzna jest bardzo osłabiony.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Ojciec przyprowadza do szpitala 7-letniego syna. Chłopiec uszkodził sobie błonę bębenkową i bardzo krwawi. Małego pacjenta przyjmuje dr Michał Morawski. Na oddział ratunkowy przychodzi 40-letni Karol. Mężczyzna jest bardzo osłabiony, od kilku dni ma wysoką gorączkę, a od rana wymiotuje. Bada go dr Dominika Gajda.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także