Szpital (233)

Szpital

sezon 3 odc. 233

serial paradokumentalny Polska 2014   od 7 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Pogotowie przywozi 19-letnią Izabelę, która wypadła z okna mieszkania na pierwszym piętrze. Kobieta twierdzi, że myła okna i straciła równowagę. Pacjentkę przyjmuje dr Wójtowicz.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Pogotowie ratunkowe przywozi 19-letnią Izabelę, która wypadła z okna mieszkania na pierwszym piętrze. Kobieta twierdzi, że myła okna i straciła równowagę. Pacjentkę przyjmuje ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Na oddział przyjeżdża żołnierz z żoną i 6-letnim synem. Dziecko nagle dostało silnych bólów brzucha i zasłabło. Chłopiec trafia pod opiekę dr Anny Nowickiej.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także