×
Szpital (225)

Szpital

sezon 2 odc. 225

serial paradokumentalny Polska 2014   od 7 lat
Występują:Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak
W skrócie:Do szpitala przyjeżdża 32-letnia Milena Wasiak. Pacjentka utrzymuje, że obudziła się rano z wielkim siniakiem na twarzy. Rodzice Mileny twierdzą, że kobietę pobił jej nowy partner.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 30 lipca
za 8 dni
3:00 TVN (z napisami)
piątek, 2 sierpnia
za 11 dni
9:15 Discovery Life (z napisami)

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Do szpitala przyjeżdża 32-letnia Milena Wasiak. Kobieta utrzymuje, że obudziła się rano z wielkim siniakiem na twarzy. Przyjmuje ją dr Robert Szewczyk. W międzyczasie na oddział przybywają jej rodzice. Wychodzi na jaw, że kobieta zostawiła męża i związała się z innym mężczyzną. Rodzice Mileny nie akceptują nowego partnera córki i są przekonani, że to on ją pobił. Na oddział trafia 51-letni Michał Sadowicz. Mężczyzna ma wysoką gorączkę i jego stan wciąż się pogarsza. Dr Anna Nowicka dowiaduje się, że pacjent choruje na raka płuc. Mając świadomość, że niedługo umrze, odwiedził brata, by się z nim pojednać. Okazuje się, że przed laty uwiódł jego żonę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także