×
Szpital (224)

Szpital

sezon 2 odc. 224

serial paradokumentalny Polska 2014   od 7 lat
Występują:Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak
W skrócie:Do szpitala trafia 17-letni Kamil. Nieprzytomnego chłopaka przywiózł starszy brat. Chłopak boi się przyznać, że to przez niego Kamil jest w takim stanie. Okazuje się, że bracia się pobili.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 1 sierpnia
za 12 dni
9:15 Discovery Life (z napisami)
piątek, 2 sierpnia
za 13 dni
8:15 Discovery Life (z napisami)

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Dr Dominika Gajda przyjmuje do szpitala 17-letniego Kamila Kołaczyka. Nieprzytomnego chłopaka przywiózł do szpitala starszy brat. Chłopak boi się przyznać, że to przez niego Kamil jest w takim stanie. Okazuje się, że bracia pokłócili się o dziewczynę i wdali się w bójkę. Karetka przywozi siedmioletniego Kacpra Daniewicza. Chłopiec był sam w mieszkaniu, kiedy wybuchł piecyk gazowy. Przed pożarem uratował go sąsiad, ale chłopiec zdążył się zaczadzić. Do szpitala dociera jego matka. Okazuje się, że kobieta rozwodzi się z mężem alkoholikiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także