x
Szpital (179)

Szpital

sezon 2 odc. 179

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak
W skrócie:Dominika Gajda bada mężczyznę, który został pobity przez windykatora. Pożyczył pieniądze u lichwiarza, żeby razem z siostrą założyć restaurację. Na izbie czeka też 25-letni perkusista.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Dominika Gajda bada 33-letniego mężczyznę, który został pobity przez windykatora. Pożyczył pieniądze u lichwiarza, żeby razem z siostrą założyć restaurację. W tym samym czasie na izbie przyjęć czeka 25-letni perkusista, którego bardzo boli głowa. Młody mężczyzna trafia pod opiekę doktora Michała Morawskiego, który diagnozuje u niego poważną chorobę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także