x
Szpital (1011)

Szpital

sezon 14 odc. 1011

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:22-letni pacjent doktora Wojciecha Jarosza został porażony prądem po dotknięciu uszkodzonego kabla. Do Wójtowicza trafia 9-latek, który celowo zjadł orzeszki, choć jest na nie uczulony.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

22-letni pacjent doktora Wojciecha Jarosza został porażony prądem po dotknięciu uszkodzonego kabla. Kiedy doszło do wypadku pisał pracę zaliczeniową dla swojej dziewczyny. Nie ma pojęcia, że spotyka się ona jeszcze z dwoma partnerami. Każdy spełnia inne oczekiwania ukochanej. Oszustwo odkrywa matka studenta. Postanawia ją zdemaskować. Do doktora Piotra Wójtowicza trafia 9-latek, który celowo zjadł orzeszki, choć jest na nie uczulony, żeby znaleźć się w szpitalu. Siostra pomaga mu wyswatać ich ojca z wychowawczynią małego pacjenta. Mężczyzna od śmierci żony sam zajmuje się wychowaniem dzieci. Plan wydaje się działać - dorośli poznają się w szpitalu. Niestety, mimo że nauczycielka podoba się ojcu rodzeństwa, nie zamierza on się z nią wiązać.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także