Szpilki na Giewoncie (5)

Szpilki na Giewoncie

sezon 1 odc. 5

serial obyczajowy Polska 2010   od 12 lat
Występują:Magdalena Schejbal, Krzysztof Wieszczek, Marcin Rogacewicz, Małgorzata Pieczyńska
Reżyseria:Robert Wichrowski
W skrócie:Ewa zastaje Grzegorza w łóżku z Dianą. Każe mu się wyprowadzić, a sama wraca do Zakopanego. Marek namawia ją, aby zwolniła swoich pracowników.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

29-letnia Ewa Drawska (Magdalena Schejbal) pracuje w dziale reklamy ogólnopolskiej gazety i mieszka w Warszawie w nowoczesnym apartamencie ze swoim partnerem - Grzegorzem (Marcin Rogacewicz). Gdy mężczyzna jej się oświadcza, budzą się w niej wątpliwości. Nie wie, czy powinna teraz wychodzić za mąż. Tymczasem szef, Rafał (Marcin Kwaśny), napastuje ją w pracy. Oburzona jego zachowaniem Ewa usiłuje wymóc na prezesie firmy - Marku (Tomasz Schimscheiner), aby go zwolnił. Niestety, w wyniku intrygi Rafała sama trafia wkrótce do małego oddziału firmy w Zakopanem, aby poprawić tam wyniki sprzedaży. Jest to ostatnie miejsce na ziemi, w którym pragnęłaby się znaleźć. Nowi koledzy również nie przyjmują jej z otwartymi rękami, obawiając się, że zmusi ich ona do ciężkiej pracy. Ewa z kolei marzy jedynie o wypełnieniu powierzonego jej zadania i szybkim powrocie do stolicy. Los będzie jednak dla niej przewrotny.

W tym odcinku

Ewa zastaje Grzegorza w łóżku z Dianą. Każe mu się wyprowadzić, a sama wraca do Zakopanego. Barbara wspiera córkę, ciesząc się z takiego rozwoju sprawy. W Warszawie zjawia się Jędrek. Marek namawia Ewę do tego, aby zwolniła swoich pracowników, ale ona staje w ich obronie. Na imprezie urządzonej przez biuro reklamy dochodzi do konfrontacji pomiędzy Drawską a Elizą. Eliza nie spocznie, póki nie doprowadzi do jej wyjazdu z Zakopanego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)