Szpilki na Giewoncie (4)

Szpilki na Giewoncie

sezon 1 odc. 4

5.7/10
serial obyczajowy Polska 2010   od 12 lat
Występują:Magdalena Schejbal, Krzysztof Wieszczek, Marcin Rogacewicz, Małgorzata Pieczyńska
Reżyseria:Robert Wichrowski
W skrócie:Ewa składa oficjalną skargę na Bartka za pozostawienie jej samej na szlaku. Organizuje też rozmowę kwalifikacyjną. Wika, Hanka, Patryk i Artur próbują przeprosić ją za podrobione umowy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

29-letnia Ewa Drawska (Magdalena Schejbal) pracuje w dziale reklamy ogólnopolskiej gazety i mieszka w Warszawie w nowoczesnym apartamencie ze swoim partnerem - Grzegorzem (Marcin Rogacewicz). Gdy mężczyzna jej się oświadcza, budzą się w niej wątpliwości. Nie wie, czy powinna teraz wychodzić za mąż. Tymczasem szef, Rafał (Marcin Kwaśny), napastuje ją w pracy. Oburzona jego zachowaniem Ewa usiłuje wymóc na prezesie firmy - Marku (Tomasz Schimscheiner), aby go zwolnił. Niestety, w wyniku intrygi Rafała sama trafia wkrótce do małego oddziału firmy w Zakopanem, aby poprawić tam wyniki sprzedaży. Jest to ostatnie miejsce na ziemi, w którym pragnęłaby się znaleźć. Nowi koledzy również nie przyjmują jej z otwartymi rękami, obawiając się, że zmusi ich ona do ciężkiej pracy. Ewa z kolei marzy jedynie o wypełnieniu powierzonego jej zadania i szybkim powrocie do stolicy. Los będzie jednak dla niej przewrotny.

W tym odcinku

Ewa składa oficjalną skargę na Bartka za pozostawienie jej samej na szlaku. Organizuje również rozmowę kwalifikacyjną dla nowych kandydatów do pracy w biurze reklamy. Tymczasem Wika, Hanka, Patryk i Artur próbują przeprosić ją za podrobione umowy. Eliza z kolei grozi jej, że jeśli nie wyjedzie z Zakopanego, to wyjawi szefostwu sprawę umów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)