Szpilki na Giewoncie (3)

Szpilki na Giewoncie

sezon 1 odc. 3

5.7/10
serial obyczajowy Polska 2010   od 12 lat
Występują:Magdalena Schejbal, Krzysztof Wieszczek, Marcin Rogacewicz, Małgorzata Pieczyńska
Reżyseria:Robert Wichrowski
W skrócie:Ewa rozmawia z pracownikami na temat podrobionych umów. Jej mama idzie na spotkanie z miłością z młodzieńczych lat. Tłumaczą sobie dawne nieporozumienia. Wika ulega wypadkowi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

29-letnia Ewa Drawska (Magdalena Schejbal) pracuje w dziale reklamy ogólnopolskiej gazety i mieszka w Warszawie w nowoczesnym apartamencie ze swoim partnerem - Grzegorzem (Marcin Rogacewicz). Gdy mężczyzna jej się oświadcza, budzą się w niej wątpliwości. Nie wie, czy powinna teraz wychodzić za mąż. Tymczasem szef, Rafał (Marcin Kwaśny), napastuje ją w pracy. Oburzona jego zachowaniem Ewa usiłuje wymóc na prezesie firmy - Marku (Tomasz Schimscheiner), aby go zwolnił. Niestety, w wyniku intrygi Rafała sama trafia wkrótce do małego oddziału firmy w Zakopanem, aby poprawić tam wyniki sprzedaży. Jest to ostatnie miejsce na ziemi, w którym pragnęłaby się znaleźć. Nowi koledzy również nie przyjmują jej z otwartymi rękami, obawiając się, że zmusi ich ona do ciężkiej pracy. Ewa z kolei marzy jedynie o wypełnieniu powierzonego jej zadania i szybkim powrocie do stolicy. Los będzie jednak dla niej przewrotny.

W tym odcinku

Ewa rozmawia z pracownikami na temat podrobionych umów. Mówi im, że jest to przestępstwo i mogą zostać w każdej chwili zwolnieni. Tymczasem jej mama idzie na spotkanie z Jędrkiem Skorupą, miłością z młodzieńczych lat. Obydwoje tłumaczą sobie nieporozumienia sprzed lat. Tymczasem Wika pod wpływem rozmowy z Ewą ucieka w góry i ulega wypadkowi. Artur zgłasza zniknięcie dziewczyny Bartkowi, który okazuje się ratownikiem górskim. Wyruszają na akcję poszukiwania zaginionej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)