Szkoła (710)

Szkoła (710)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Joanna Litwin-Widera, Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Dorota Godzic
W skrócie:Mateusz i jego starszy brat Karol chcą uciec od agresywnego ojca. Partnerka młodszego nastolatka boi się, że pośrednik, który zaproponował uczniom wyjazd do Hamburga, jest przestępcą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie współczesnych nastolatków, uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Młodzi ludzie zmagają się z wieloma problemami typowymi dla ich wieku, jak poszukiwanie własnej tożsamości czy potrzeba akceptacji.

W tym odcinku

Gimnazjalistę Mateusza Kwiatkowskiego i jego starszego brata Karola wychowuje agresywny, uzależniony od alkoholu ojciec. Chłopcy są ofiarami przemocy domowej. Pewnego dnia Karol postanawia uciec z domu. Nakłania też Mateusza, żeby podjął pracę za granicą. Partnerka młodszego nastolatka boi się, że pośrednik, który zaproponował uczniom wyjazd do Hamburga, jest niebezpiecznym przestępcą. Patrycja, była dziewczyna Kuby Grzesiaka, choruje na białaczkę. Uczeń zachęca kolegów, by zapisywali się do bazy dawców szpiku, w czym pomaga mu Karolina. Nie akceptuje ona faktu, że Kuba zamierza iść na randkę z kimś innym niż Patrycja. Jej zdaniem powinni znów być razem. Oczernia więc Kubę w internecie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także