x

Szkoła (706)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maria Meyer, Joanna Litwin-Widera, Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkówna
W skrócie:Licealistka Ida Nikiel jest zafascynowana piłką nożną. To zaślepienie zaczyna przeszkadzać jej partnerowi. Wreszcie nastolatka kończy ich związek. Ambitna zawodniczka ukrywa kontuzję.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Licealistka Ida Nikiel jest zafascynowana piłką nożną. To zaślepienie zaczyna przeszkadzać jej partnerowi. Wreszcie nastolatka kończy ich związek. Ambitna zawodniczka ukrywa kontuzję, ponieważ chce zagrać w następnym meczu, bardzo ważnym dla drużyny. Mimo narastającego bólu, nastolatka nie idzie do lekarza. Boi się, że ten założy jej gips. By móc trenować, zażywa sporą ilość środków przeciwbólowych. Czuje się po nich coraz gorzej... Uczeń siódmej klasy Marcel Bosowski padł ofiarą nękania. Łukasz wyśmiewa go, gdyż nie ma smartfona ani dostępu do internetu. Zdesperowany pożycza telefon od koleżanki i zakłada konto na portalu społecznościowym. Teraz prześladowca naśmiewa się z Marcela w sieci.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także