Szkoła (703)

Szkoła (703)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maria Meyer, Joanna Litwin-Widera, Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkówna
W skrócie:Licealista Mateusz proponuje ukochanej wspólne przeżycie pierwszego razu. Sabina ukrywa fakt, że nie jest już dziewicą. Szantażuje ją Michał Dawidziuk, z którym przespała się podczas wakacji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Licealista Mateusz Lipiński zaproponował ukochanej wspólne przeżycie pierwszego razu. Sabina ukrywa fakt, że nie jest już dziewicą. Szantażuje ją Michał Dawidziuk, z którym przespała się podczas wakacji. Nastolatka daje chłopakowi pieniądze, żeby nie powiedział Mateuszowi prawdy. Tymczasem on nie rezygnuje, stawia kolejne żądania... Uczennica siódmej klasy, Emilka Targosz, jest zakochana w koledze, który ma już partnerkę. Przyjaciółki są przekonane, że dziewczyna cierpi na depresję. Chcąc poprawić Emilii humor, namawiają ją do zażycia antydepresantów. Nie widząc poprawy, podstępem podają Targosz większą dawkę leku.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także