x

Szkoła (646)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maria Meyer, Joanna Litwin-Widera, Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkówna
W skrócie:Gimnazjalista Borys jest dobrze zapowiadającym się piłkarzem. Ojciec zmusza go do treningów. Zmęczony nastolatek płaci koledze, aby go sfaulował. Ma nadzieję, że to da mu chwilę wytchnienia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Gimnazjalista Borys Jóźwiński jest dobrze zapowiadającym się piłkarzem. Ojciec nastolatka pragnie, by chłopak zrobił karierę. Zmusza go, by cały czas poświęcał na treningi. Zmęczony sportowiec płaci koledze, aby go sfaulował. Ma nadzieję, że to da mu chwilę wytchnienia. Mężczyzna jednak stawia przed potomkiem kolejne wymagania. Bliźniaczki Paulina i Zosia kompletnie się różnią pod względem osobowościowym. Pierwsza z nich jest arogancka, druga zaś miła i uprzejma. Gdy wpadają w konflikt miedzy sobą, rodzą się z tego duże problemy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także