x

Szkoła (670)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maria Meyer, Joanna Litwin-Widera, Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkówna
W skrócie:Paulina bierze udział w międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych. Poświęca na trening każdą wolną chwilę. Jest zmęczona, co niepokoi jej siostrę bliźniaczkę. Postanawia wspomóc się lekami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Paulina Krasoń bierze udział w międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych. Rywalizuje z maturzystką Agatą Łukaszewską. By wygrać, dziewczyna poświęca na trening każdą wolną chwilę, przez co ciągle jest zmęczona. To coraz bardziej martwi jej siostrę bliźniaczkę. Tymczasem Paulina postanawia wspomóc się lekami. Inna uczennica ostatniej klasy, Dominika Socha, chodzi z Jakubem Kraską. Nastolatek ma dwumiesięcznego synka, którego matką jest Weronika Ostrowska. Dzieckiem zajmują się rodzicielka i babcia, ojciec nie poświęca mu zbyt dużo uwagi. Pewnego dnia Weronika prosi Kubę o pomoc. Wówczas Dominika oferuje partnerowi wsparcie. To nie podoba się Ostrowskiej.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także