Szkoła (473)

Szkoła (473)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Joanna Litwin-Widera, Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Dorota Godzic
W skrócie:Do jednej z klas licealnych dołącza Kamila. Dziewczyna lekceważy rówieśników, gdyż jest przekonana, że na jej uwagę zasługują dojrzali mężczyźni. Kamila postanawia poderwać nauczyciela francuskiego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Do jednej z klas licealnych dołącza Kamila Zięba. Atrakcyjna nastolatka wzbudza zainteresowanie wielu chłopców. Lekceważy jednak rówieśników, ponieważ jest przekonana, że na jej uwagę zasługują jedynie dojrzali mężczyźni. Kamila postanawia poderwać nauczyciela języka francuskiego. Aneta Zubik marzy o pracy modelki. Za namową przyjaciółki robi sobie sesję zdjęciową w bieliźnie. Jej chłopak jest temu przeciwny. Do licealistki zgłasza się mężczyzna, który podaje się za agenta modelek. Prosi, by Aneta przesłała mu swoje nagie fotografie. Wkrótce oszust zaprasza dziewczynę do mieszkania.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także