x

Szkoła (567)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Joanna Litwin-Widera, Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Dorota Godzic
W skrócie:Karolina i Wiki udają, że są razem, by zwiększyć popularność vloga. Wkrótce druga z nich domaga się usunięcia fałszywych informacji. Janka zdradza partnera, ale nie ma odwagi zakończyć związku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial paradokumentalny "Szkoła" przedstawia obraz współczesnych nastolatków i ich marzeń, problemów oraz trosk. Scenariusz powstawał w oparciu w wielogodzinne rozmowy z uczniami, ich rodzicami i nauczycielami. Trudny okres dojrzewania wiąże się z buntem, negowaniem autorytetów, potrzebą bycia zauważonym, a także sięganiem po to, co zakazane. Bohaterami serialu są nauczyciele i ich podopieczni z Gimnazjum nr 105 i Liceum Ogólnokształcącego nr 44 w Krakowie. W trzecim sezonie serialu widzowie zobaczą m.in. jak Anna Turczyn, nauczycielka języka angielskiego, zostaje oskarżona o molestowanie czy żądnych sławy nastolatków, którzy nagrywają seks taśmę. Zakończenie każdej historii pokazuje, że nie istnieją sytuacje bez wyjścia, a świat dorosłych jest mniej niedostępny niż sądzą młodzi ludzie.

W tym odcinku

Licealistki Karolina i Wiktoria udają, że są razem, żeby zwiększyć popularność swojego vloga. Druga z nich umawia się na randkę z chłopakiem, który jej się spodobał. Kiedy ten dowiaduje się o partnerce nastolatki, rezygnuje ze spotkania. Wówczas Wiktoria przyznaje się do kłamstwa i prosi Karolinę, by usunęła z internetu fałszywe informacje. Inna uczennica liceum, Janka Lipowska, ma poważny dylemat. Zdradza swojego partnera, ale nie ma odwagi, żeby zakończyć ich związek. Janek przeżywa rozwód rodziców, przez co dziewczyna boi się, jak zniósłby wieść o zerwaniu. Tymczasem nastolatek zaczyna się domyślać, że jest oszukiwany.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także