Szkoła (50)

Szkoła (50)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Sabina Głuch, Aleksandra Żurecka
W skrócie:Arek umawia się z trzema dziewczynami na raz. Gdy przypadkiem dowiadują się one o sobie, dają mu nauczkę. Ola wbrew ojcu chce zrezygnować z gry na skrzypcach. Postanawia złamać sobie palec.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Codzienne perypetie współczesnych nastolatków, uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Młodzi ludzie zmagają się z wieloma problemami typowymi dla ich wieku, jak poszukiwanie własnej tożsamości czy potrzeba akceptacji. Wyzwania, jakie stawia przed nimi świat, oraz sprawy, z którymi muszą sobie radzić, wielokrotnie znajdują ujście w ich zachowaniu. Negowanie autorytetów, bunt, kradzieże, prześladowania i poszukiwanie nowych wrażeń to część wątków zaprezentowanych w serialu. W każdym z odcinków widzowie poznają historie uczniów, w których ważną rolę odegrają nauczyciele. Dzięki ich życzliwej pomocy nastolatkowie uświadomią sobie, że z trudnej sytuacji można znaleźć wyjście i najbardziej skomplikowany problem da się mądrze rozwiązać. Tłem im przygód jest Gimnazjum nr 105 i Liceum Ogólnokształcącego nr 44 w Krakowie, które znajdują się pod opieką dyrektora, Stanisława Chlebowskiego (Tadeusz Łomnicki).

W tym odcinku

Arek to szkolny podrywacz, który umawia się z trzema dziewczynami na raz. Każda z nich jest przekonana, że jest tą jedyną. Gdy przypadkiem dowiadują się o sobie, zamierzają dać mu nauczkę. W szkole rozchodzi się m.in. plotka, że Arek jest gejem. Ola jest bardzo dobrą uczennicą, która od wielu lat ćwiczy grę na skrzypcach. Marzeniem dziewczyny jest jednak śpiewanie. Kiedy szkolny zespół rockowy poszukuje wokalistki, Ola zgłosza się na casting i wygrywa go. Jednak jej ojciec nie chce słyszeć o zrezygnowaniu ze szkoły muzycznej. Zdesperowana nastolatka postanawia złamać sobie palec.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także