Szkoła (48)

Szkoła (48)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Sabina Głuch, Aleksandra Żurecka
W skrócie:Przyjaciółki Ania i Ula organizują imprezę dla wszystkich, z wyjątkiem jednej koleżanki - Moniki. Dziewczyna zamierza skłócić je między sobą i skompromitować przed innymi uczniami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Codzienne perypetie współczesnych nastolatków, uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Młodzi ludzie zmagają się z wieloma problemami typowymi dla ich wieku, jak poszukiwanie własnej tożsamości czy potrzeba akceptacji. Wyzwania, jakie stawia przed nimi świat, oraz sprawy, z którymi muszą sobie radzić, wielokrotnie znajdują ujście w ich zachowaniu. Negowanie autorytetów, bunt, kradzieże, prześladowania i poszukiwanie nowych wrażeń to część wątków zaprezentowanych w serialu. W każdym z odcinków widzowie poznają historie uczniów, w których ważną rolę odegrają nauczyciele. Dzięki ich życzliwej pomocy nastolatkowie uświadomią sobie, że z trudnej sytuacji można znaleźć wyjście i najbardziej skomplikowany problem da się mądrze rozwiązać. Tłem im przygód jest Gimnazjum nr 105 i Liceum Ogólnokształcącego nr 44 w Krakowie, które znajdują się pod opieką dyrektora, Stanisława Chlebowskiego (Tadeusz Łomnicki).

W tym odcinku

Przyjaciółki Ania i Ula organizują imprezę dla wszystkich, z wyjątkiem jednej koleżanki - Moniki - która nie jest lubiana i mogłaby zepsuć zabawę. Dziewczyna zamierza zemścić się na koleżankach, skłócić je między sobą i skompromitować przed innymi uczniami. Marek należy do kółka modelarskiego, którego opiekunem jest Zbigniew Małek. Licealiści po kryjomi grają na zajęciach w pokera na pieniądze. Kiedy dołącza do nich nowy uczeń, January, Marek obawia się, że chłopak zdemaskuje ich przed nauczycielem. Chce zmusić go, żeby zrezygnował z przynależności do kółka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także