Szkoła (461)

Szkoła (461)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Joanna Litwin-Widera, Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Dorota Godzic
W skrócie:Gimnazjalistka Sara przyznaje, że urodziła się dzięki metodzie in vitro. Staje się pośmiewiskiem wśród rówieśników. Wkrótce koledzy nastolatki również wyznają prawdę na temat poczęcia tym sposobem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Licealistka Sabina Matysiak jest przyjaciółką Małgosi Kuc. Znajome pierwszej z nich nie mogą zrozumieć, jak może ona zadawać się z biedniejszą koleżanką. Dziewczyny przygotowują intrygę, w której licealistka zostaje niesłusznie oskarżona o kradzież pieniędzy. Gimnazjalistka Sara Czarnecka przyznaje, że urodziła się dzięki metodzie in vitro. Staje się pośmiewiskiem wśród rówieśników. Wkrótce koledzy nastolatki również wyznają prawdę na temat swojego poczęcia tym sposobem. Wspólnie zakładają stronę internetową, która poświęcona jest tematyce in vitro. Szybko zyskuje popularność w Polsce.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także