×

Szkoła (440)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Joanna Litwin-Widera, Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Dorota Godzic
W skrócie:Do jednej z klas licealnych dołącza Matylda, która niedługo urodzi. Boi się byłego partnera. Jacek chce zerwać z wizerunkiem grzecznego ucznia. Kupuje auto i jeździ nim po mieście bez prawa jazdy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Do jednej z klas licealnych dołącza Matylda, która niedługo urodzi. W tej samej szkole uczy się jej były partner, którego dziewczyna bardzo się boi. Nowe koleżanki chcą ją wesprzeć. Jedna z nich prosi o pomoc swojego chłopaka. Ten bagatelizuje sprawę. Jacek Jurasik kończy osiemnaście lat. Postanawia zerwać z wizerunkiem grzecznego ucznia. Pije piwo przed szkołą, kupuje samochód i jeździ nim po mieście bez prawa jazdy. Jego matka wraz z wychowawczynią próbują powstrzymać Jacka. Nie udaje im się to. Wkrótce nastolatek powoduje wypadek...

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także