x

Szkoła (434)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Joanna Litwin-Widera, Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Dorota Godzic
W skrócie:Gimnazjalistka Marta pada ofiarą złośliwej koleżanki z klasy. Majka nagrywa ją w łazience i udostępnia filmik pozostałym uczniom. Nastoletnia ofiara żartu staje się pośmiewiskiem w szkole.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Gimnazjalistka Marta Lipiec pada ofiarą złośliwej koleżanki z tej samej klasy. Majka nagrywa ją w łazience, a następnie udostępnia filmik pozostałym uczniom. Marta musi zażywać sterydy, których skutkiem jest nadmierny apetyt i pogorszenie się cery. Po żarcie Majki nastolatka staje się pośmiewiskiem. Postanawia odstawić leki. Maturzystka Jagoda Owczarek chce spędzać ze swoim chłopakiem jak najwięcej czasu. Tymczasem Marek czuje się osaczony. Między nastolatkami dochodzi do kłótni, co wykorzystuje Amelia Wojda. Dziewczyna pragnie odbić Marka jego partnerce. Podsuwa mu fałszywy liścik miłosny i przekonuje Jagodę, że chłopak ją zdradza. Namawia też rywalkę, by umówiła się z kimś innym.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także