Szkoła (426)

Szkoła (426)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Joanna Litwin-Widera, Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Dorota Godzic
W skrócie:Dziewczyna Adama zginęła w wypadku. Chłopak też brał w nim udział. Brat ofiary mści się na nim, rozgłaszając w szkole, że jest on mordercą. Janek uwielbia filmy s.f. Jego pasji nie podziela partnerka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Dziewczyna Adama Swobody zginęła w wypadku samochodowym. On również brał udział w tym zdarzeniu. Brat nastolatki postanawia zemścić się za śmierć siostry. Rozgłasza w szkole, że Adam jest mordercą. Ten faktycznie zaczyna mieć poczucie winy. Gimnazjalista Janek Grzywacz uwielbia filmy science fiction. Nie potrafi rozmawiać o niczym innym. Jego pasji nie podziela partnerka, Sara Czarnecka. Martwi się, że nastolatek może zakończyć ich związek. Postanawia udawać ulubioną serialową postać Janka, by zrobić na nim wrażenie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także