Szkoła (423)

Szkoła (423)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Joanna Litwin-Widera, Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Dorota Godzic
W skrócie:Konrad prześladuje w internecie koleżanki z klasy. Przeciwstawia mu się Patrycja. Chłopak zaczyna wyśmiewać się z jej niepełnosprawności. Bożena jest w ciąży z Dorianem. O rękę prosi ją Szymon.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Gimnazjalista Konrad Wojcieszko dla zabawy zakłada na portalu internetowym konto o nazwie "pogromca dziewczyn". Zaczyna prześladować koleżanki z klasy. Jego złośliwe komentarze sprawiają im przykrość. Jego działania postanawia ukrócić Patrycja Socha. Wówczas Konrad zaczyna wyśmiewać się z niepełnosprawności nastolatki. Licealistka Bożena Kulig, która jest w ciąży z kolegą z klasy, Dorianem Galickim, zostaje poproszona o rękę przez Szymona Żurawskiego. Rodzice chłopaka sądzą, że to właśnie on jest ojcem dziecka. Kiedy prawda wychodzi na jaw, próbują przekupić Bożenę, by rozstała się z ich synem. Oburzony Szymon postanawia wziąć ślub wbrew rodzicom.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także