x

Szkoła (407)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Joanna Litwin-Widera, Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Dorota Godzic
W skrócie:Sara pracuje jako prostytutka. Jej sekret odkrywa koleżanka z klasy, Monika. Dziewczyna, by zdobyć pieniądze, zakłada profil na portalu z ogłoszeniami towarzyskimi. Dowiadują się o tym dwaj uczniowie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Licealistka Sara Wiatrowska pracuje jako prostytutka i ukrywa to przed kolegami. Przypadkowo prawdę odkrywa jej koleżanka z klasy, Monika. Dziewczyna potrzebuje pieniędzy na warsztaty aktorskie. Postanawia założyć profil na portalu z ogłoszeniami towarzyskimi. Dowiadują się o tym dwaj uczniowie. Inny licealista, Mateusz Wodnicki, otrzymuje stypendium prestiżowej angielskiej akademii piłkarskiej. Jego dziewczyna martwi się, że wyjazd nastolatka za granicę wpłynie negatywnie na ich związek. Postanawia przygotować dla Mateusza szkodliwą mieszankę. Przypadkowo wypija ją jednej z jego kolegów.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także