x

Szkoła (403)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Joanna Litwin-Widera, Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Dorota Godzic
W skrócie:Gimnazjalistka Daria zrywa z Borysem, którego uważa za egoistę. Dziewczynę pociesza przyjaciel, Patryk. Stają się sobie coraz bliżsi. Janek musi poprawić ocenę z zachowania. Pomaga nowej uczennicy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Gimnazjalistka Daria Lewicka kończy związek z Borysem, ponieważ uważa go za egoistę. Dziewczynę pociesza przyjaciel, Patryk Głowiński. Niespodziewanie między nastolatkami dochodzi do pocałunku. Wkrótce dowiaduje się o tym Róża Olszewska. Postanawia, że zrobi wszystko, by zeswatać kolegów. Inny gimnazjalista Janek Lis musi poprawić ocenę z zachowania. Zgłasza się do pomocy nowej uczennicy. Z czasem zauważa, że w towarzystwie Zosi dobrze się czuje. Jego przyjaciel Arek jest o to zazdrosny. By skłócić nowych znajomych, pisze donos na Jarka, a następnie przekonuje nastolatka, że autorem pisma jest Zosia.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także