Szkoła (400)

Szkoła (400)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Joanna Litwin-Widera, Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Dorota Godzic
W skrócie:Tomek pragnie zostać modelem. Jego brat chce, by chłopak miał bardziej męskie pasje. Ola jest nękana przez byłego partnera. Nastolatka płaci koledze, by został jej ochroniarzem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Licealista Tomek Matusik pragnie zostać modelem. W szkole odbywają się warsztaty z modelingu, które prowadzi Radek Pestka. Uważa on, że uczeń ma potencjał. Natomiast brat Tomka, Wojtek, chce, by chłopak miał bardziej męskie pasje. Licealistka Ola Madej rozstała się z partnerem, jednak ten wciąż ją nęka. Nastolatka płaci koledze, by został jej ochroniarzem. Z czasem Ola zakochuje się w Kajetanie. Uczeń nie wie, że jej były chłopak jest agresywny.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także