Szkoła (393)

Szkoła (393)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Joanna Litwin-Widera, Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Dorota Godzic
W skrócie:Gimnazjalista Konrad stara się wpędzić starszego brata w kłopoty. Chce w ten sposób odwrócić uwagę rodziców od swoich złych ocen. Nastolatek zamieszcza na stronie szkoły kompromitujące zdjęcie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Gimnazjalista Konrad Wojcieszko stara się wpędzić starszego brata w kłopoty. Chce w ten sposób odwrócić uwagę rodziców od swoich złych ocen. Nastolatek kradnie mu referat. Kiedy pierwszy plan nie przynosi rezultatu, zamieszcza na stronie szkoły, podszywając się pod brata, kompromitujące zdjęcie oraz propozycję seksualną skierowaną do uczennic. Podrywacza Arek Daniluk ma złamane serce. Postanawia odpocząć od randek. Koleżanka próbuje się z nim umówić, ale nastolatek nie jest zainteresowany. Wkrótce dziewczyna staje się nachalna. Arek ucieka przed nią do klasy, w której trwa kółko chemiczne. Tak odkrywa nową pasję.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także