Święty (63)

Święty (63)

serial komediowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Michał Milowicz, Sasza Reznikow, Jolanta Niedźwiecka
Reżyseria:Katarzyna Buda
W skrócie:Żbikowski chce ustalić szczegóły dotyczące kontrowersyjnego przedmiotu na plebanii. Luiza przedstawia swoją teorię dotyczącą włamania do firmy ojca. Wpada też na pomysł, jak rozkręcić ruch w myjni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Codzienne perypetie mieszkańców Uroczyska. Sołtys Białach i jego przyjaciele mierzą się kolejnymi zagadkami do rozwiązania. Przeżywają też osobiste problemy, których rozwiązania niejednokrotnie okazują się zaskakujące.

W tym odcinku

Docent Topolski tłumaczy, dlaczego postanowił porwać chomika. Motyw jego działania przechodzi najśmielsze oczekiwania gospodyni. Lucjan wraz z księdzem obmyśla, jak wybrnąć z zaistniałej sytuacji. Żbikowski chce ustalić szczegóły dotyczące kontrowersyjnego przedmiotu na plebanii. Luiza przedstawia swoją teorię dotyczącą włamania i kradzieży laptopów z firmy ojca. Wpada też na pomysł, jak rozkręcić ruch w myjni. Prosi Czarną o pomoc w realizacji przedsięwzięcia. Tymczasem elegancko ubrany Białach wybiera się do Laury na badania, po których lekarka proponuje mu wspólny spacer.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także